Śląski Związek Piłki Nożnej KS Bytom
Lp. | Klasa | Gospodarze | Goście | Data | Sędzia | Asystent I | Asystent II | Uwagi |
1. | III L | Wiślanie Jaśkowice | Czarni Polaniec | 30-03 12:00 | Smaczny Sławomir | Janicki Szymon | Sędzia Innego Podokręgu | |
2. | IV L | Sparta Katowice | MKS Myszków | 30-03 11:00 | Niewiadomski Bartosz | Froehlich Adrian | Sędzia Innego Podokręgu | |
3. | IV L | Victoria Częstochowa | Piast II Glwice | 30-03 15:30 | Szydłowski Krzysztof | Sędzia Innego Podokręgu | Wydra Wojciech | |
4. | O | Łazowianka Łazy | Pogoń Imielin | 30-03 13:00 | Międzybrodzki Marcin | Czernachowski Marek | Ziaja Mateusz | |
5. | O | Górnik Wojkowice | Gieksa II Katowice | 30-03 13:00 | Michalik Tomasz | Lizurek Krzysztof | Buchacz Milena | |
6. | O | Lotnik Kościelec | Unia Kalety | 30-03 13:00 | Chudy Zenon | Sobiesiak Sławomir | Kołodziejczyk Jakub | |
7. | O | Liswarta Popów | Mechanik Kochcice | 30-03 13:00 | Skowronek Tytus | Kurzak Igor | Rosołek Michał | |
8. | O | Liswarta Krzepice | Warta Kamieński Młyny | 30-03 13:00 | Ostałowski Miłosz | Światowski Tomasz | Żurek Bartosz | |
9. | O | Jedność Przyszowice | Tempo Paniówki | 30-03 13:00 | Lasyk Piotr | Lasyk Rafał | Kos Kamil | |
10. | A Kl | TS Gwarek II Tarn-Góry - | DKS Czarni Kozłowa Góra - | 30-03 11:00 | Skura Karol | Muszczak Grzegorz | Radzikowski Ireneusz | |
11. | A Kl | PTS Rodło Górniki - | KS Orkan Dąbrówka Wielka - | 30-03 13:00 | Kaniowski Jakub | Ferdyn Tomasz | Lewandowski Dawid | |
12. | A Kl | UKS Unia Strzybnica - | UKS Ruch Radzionków - | 30-03 13:00 | Pękała Dawid | Ziora Michał | Dragon Mirosław | |
13. | A Kl | KS Nitron Krupski Młyn - | BS Polonia Bytom - | 30-03 13:00 | Czudaj Mariusz | Posmyk Mikołaj | Chrzanowski Szymon | |
14. | A Kl | KS Górnik Bobrowniki Śląskie - | KS Orzeł Bobrowniki - | 30-03 13:00 | Oracz Piotr | Puszyński2 Dawid | Zięba Franek | |
15. | A Kl | TSPN Nadzieja Bytom - | TS Iskra Lasowice - | 30-03 13:00 | Nowak Krzysztof | Cierniak Piotr | Ibrom Piotr | |
16. | A Kl | LKS Piast Ożarowice - | LKS Sokół Orzech - | 30-03 13:00 | Dudziak Bogdan | Mnich Izabela | Olencki Łukasz | |
17. | A Kl | BS Polonia II Bytom | UKS Unia Strzybnica - | 02-04 19:00 | Froehlich Adrian | Sobiesiak Sławomir | Kołodziejczyk Jakub | |
18. | III B-Z JM | KS Silesia Miechowice - | GKS Gwarek Ornontowice | 28-03 15:00 | Cierniak Piotr | Posmyk Mikołaj | Zięba Franek | |
19. | IILWTrC1 | UKS Ruch Radzionków - | SKS Gwarek Zabrze | 03-04 09:00 | Cierniak Piotr | zm.godz.na 9.00 | ||
20. | IIILWTrC2 | TS Gwarek II Tarn-Góry - | GKS Andaluzja Piekary Śl. - | 02-04 19:15 | Czernachowski Marek | |||
21. | IILWTrC2 | TS Gwarek Tarnowskie Góry - | Sparta Katowice | 03-04 19:15 | Dudziak Bogdan | |||
22. | IIILWMD1 | TS Gwarek Tarnowskie Góry - | SKS Gwarek Zabrze | 02-04 17:30 | Borusowski Marek | |||
23. | II LWMD2 | Juventus FC | Górnik Zabrze | 03-04 16:45 | Bajon Paweł | |||
24. | IIILWMD2 | TS Szombierki Bytom - | BS Polonia Bytom - | 03-04 17:00 | Szeląg Kamil | |||
25. | JSB A1 | DKS Czarni Kozłowa Góra - | UKS Unia Strzybnica - | 28-03 18:30 | Czudaj Mariusz | boisko sztuczne MOSiR Piekary Śl. | ||
26. | JMB B1 | TS Tarnowiczanka - | Zamkowiec Toszek | 03-04 17:00 | Ziaja Mateusz | |||
27. | JMB B1 | LKS Piast Ożarowice - | LKS Bujaków | 03-04 17:00 | Dragon Mirosław | |||
28. | Tr C1 | UKS Ruch Radzionków - | LKS Orzeł Nakło Śl. - | 02-04 17:00 | Piekarczyk Jerzy | |||
29. | Tr C1 | TS Szombierki Bytom - | LKS Przyszłość Nowe Chechło - | 02-04 18:30 | Ziora Michał | |||
30. | E1 Gr. I | LKS Żyglin - | LKS Przyszłość Nowe Chechło - | 03-04 17:00 | Skowronek Tytus | |||
31. | Tow | BS Polonia Bytom - | LKS Unia Świerklaniec - | 28-03 20:00 | Czernachowski Marek | nowe boisko sztuczne Polonia Bytom |